שיפוץ מטבח - שדרוג ארונות מטבח
דף הבית >> שדרוג מטבחים >> שדרוג ארונות מטבח
 
 

שדרוג ארונות מטבח 
זה נורא יקר, נכון? אז זהו שממש לא!!! בכל אופן לא אצלנו.

שדרוג ארונות מטבח

די, ארונות המטבח עשו את שלהם. הצירים כבר לא מי יודע מה, הצבע מתקלף, דהוי, מוכתם או שנמאס לכם לראות אותו, וחוץ מזה שינוי ב-LOOK וב-FEEL יכניס אופי, אור ואווירה רעננים. ואם אפשר גם לעשות כמה שינויים פונקציונאליים כמו מגרות, מדפים, שטחי אחסון,,, אז למה לא? שדרוג ארונות מטבח הרבה יותר זול מאשר להחליף את המטבח כולו והתוצאות מדהימות. התקשרו אלינו ונקבע פגישה. כך נוכל לפרוס בפניכם את מגוון היתרונות שפועלים לטובתכם:  
   
  חיסכון כספי
 
בין 50% ל-70% פחות מהמחירים שמקובלים בשוק!  
  חיסכון בזמן
 
שדרוג ארונות מטבח הינו פרוייקט מהיר יותר ובמקרים רבים כרוך באופן משמעותי בפחות "באלאגן" ואי נוחות.  
  איכות גבוהה
 
אנחנו מקפידים על שימוש בחומרי גלם המגיעים מיצרנים באיטליה וארה"ב ידועים באיכות ובאמינות. צוותי העבודה שלנו הם בעלי מקצוע מעולים ו... אחראיים.  
  ביצוע מושלם
 
אם חידוש הארונות הוא חלק מתהליך שדרוג המטבח כולו אינכם צריכים לטרוח ולחפש בעלי מקצוע. אנחנו נעשה הכול: אינסטלציה, חשמל, סניטציה, צבע, ריצוף, חיפוי מטבח...  
  חיסכון "ירוק"
 
אנחנו עושים שימוש בחומרי גלם ידידותיים לסביבה   
   
   
לפגישה אישית לשם פריסת מגוון אפשרויות שדרוג ארונות
המטבח
ולקבלת הצעה משתלמת במיוחד.
התקשרו אלינו 
או השאירו פרטים ואנחנו 
ואנחנו
נחזור אליכם בהקדם:

טלפון - 03-7562425
או 
במייל

 
 
 


 
 
מטבח חדש יקר לכם?
איך שלא תקראו לזה
New Kitchen  באנגלית
ניו קיטשן בעברית
תקבלו את אותה תוצאה
ב-1/3 הוצאה

03-7562425
 
 
 
 
   
 
 
 
 
שדרוג ארונות מטבח
 
 

 
 
 
 
שדרוג דלתות מטבח - תוצאה מדהימה בפחות הוצאה 
כשאנחנו אומרים פחות הוצאה הכוונה היא לאלפי ועשרות אלפי ₪ פחות.
התפיסה הרווחת אצל רבים היא – להחליף מטבח חדש בישן. אם רוכשי המטבח החדש היו מודעים לאפשרויות הגלומות בשיפוץ מטבח ישן, ובמיוחד כמה כסף היו יכולים לחסוך ולקבל תוצאה לא פחות טובה הם היו קופצים על המציאה. במרבית המקרים חומרי הגלם מהם עשויים ארונות מטבח הם חומרים עמידים לאורך שנים, מה גם שהשחיקה של פנים הארון היא מזערית ולפעמים די בהחלפת דלתות מטבח כדי לחדש ולשנות את מראה המטבח.
 
זה לא רק החיסכון הכספי אלא גם הבאלאגן  
יתרון חשוב לא פחות, הוא עניין הבאלאגן. שדרוג ארונות המטבח נעשה במהירות ובודאי שהבית לא צריך לעצור מלכת. ובמיוחד כשמדובר בשיפוץ מטבח קטן או שיפוץ מטבח ישן,  אפשר ועדיף לשלב בין סוגי העבודות וליהנות משורה ארוכה של יתרונות פונקציונאליים ועיצוביים כאחד:
 
שיפוץ ארונות מטבח - כולל החלפת דלתות המטבח בחדשות, פרזולים וצירים חדשים, חידוש מגרות או חלוקה חדשה ויעילה יותר של שטחי האחסון.
חיפוי מטבח - אם יש צורך או אם תרצו נחליף את השיש באחר או בכל חומר חיפוי אחר שתבחרו מתוך מגוון האפשרויות המוצעות. חיפוי מטבח יכול להכיל גם את החלפת אריחי הקרמיקה הקיימים חיפוי קירות המטבח לקבלת אפקט עיצובי מרשים עוד יותר.  
 
ויש עוד הסבר אחד קטן שאנחנו חייבים לכם 
וזה נובע משאלה שבודאי מהדהדת אצלכם. איך יתכן חומרי גלם משובחים, צוותי עבודה מעולים, והפרש כל כך משמעותי במחיר שלנו לעומת המקובל בענף המטבחים? גם התשובה אולי תפתיע אתכם כי היא מסתכמת במילה אחת – יושרה.
הרי הרבה יותר קל (וריווחי) למצוא את הסיבות מדוע צריך להחליף את המטבח כולו. לא אצלנו!!!
עניין של יושרה, הוגנות וסדרי עדיפויות. אצלנו בעדיפות ראשונה היא טובת הלקוח. ואנחנו מעדיפים להרוויח פחות כסף אבל להרוויח עוד לקוח מרוצה וממליץ. אז אם אפשר להסתפק בשדרוג ארונות מטבח במקום בהחלפת חדש בישן, אנחנו כאן. 
  דוגמא למטבח משודרג
     
מאמרים מומלצים    
 
לשדרוג ארונות מטבח או אפילו שדרוג המטבח כולו
 התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

טלפון - 03-7562425
או 
במייל
 
New-kitchen
(ניו קיטשן)
זה כל מה שנדרש לשדרג את המטבח לחדש
 

 
 
 
אפיון אתר                                                                                                                                                                     כתיבה  שיווקית וקופירייטינג - הברנש
;