שיפוץ מטבח - צביעת דלתות מטבח | צביעה עתיקה
דף הבית >> חידוש מטבחים >> צביעת דלתות מטבח | צביעה עתיקה
 
 
 

צביעת דלתות מטבח 
מדהים, איך "רק" צביעת דלתות מטבח יכולה להפוך המטבח ל"כמו חדש".

צביעת דלתות מטבח

שלא לדבר על המחמאות: "תתחדשו... כמה עלה?"או שאלות כמו: "איזה יופי... מה החלפתם את המטבח?" ואכן, לא כל שינוי שאתם רוצים לעשות במטבח צריך להכניס אתכם להוצאות כבדות. חידוש מטבחים, התחום בו אנחנו מתמחים, מאפשר לעשות שינוי ענק בהוצאה קטנה ע"י צביעת דלתות מטבח בלבד. ולכן, לפני שאתם נכנסים לפרויקט של שדרוג מטבח ישן, קראו לנו לפגישה. גם תקבלו טיפים חשובים וגם נראה לכם איך והיכן אפשר לחסוך בהוצאה ולהרוויח בתוצאה. ויש עוד יתרונות:  
   
  חיסכון כספי
 
נכון אמרנו חיסכון אבל לא אמרנו כמה: המחירים שלנו נמוכים ב- 50% ל-70% מהמקובל בשוק!  
  איכות גבוהה
 
אנחנו משתמשים בחומרי גלם המגיעים מיצרנים מובילים בארץ ובעולם, ואת צוותי  העבודה מאיישים רק בעלי מקצוע מעולים ו... אחראיים.  
  ביצוע מושלם
 
כשצביעת דלתות מטבח הוא חלק מתהליך חידוש מטבח אינכם צריכים לטרוח ולחפש בעלי מקצוע. אנחנו נעשה הכול: אינסטלציה, קרמיקה, חשמל, סניטציה, צבע...  
  חיסכון "ירוק"
 
אנחנו שמים דגש על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.  
   
   
רוצים לראות לאיזה תוצאות מדהימות ניתן להגיע וכמה
כסף אפשר לחסוך ע"י צביעת דלתות המטבח שלכם?
התקשרו אלינו ונשמח לבוא, להציג ולהמחיש. 

 טלפון - 03-7562425
או 
במייל
 
 


 
 
מטבח חדש יקר לכם?
איך שלא תקראו לזה
New Kitchen  באנגלית
ניו קיטשן בעברית
תקבלו את אותה תוצאה
ב-1/3 הוצאה

03-7562425
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 

 
 
 
 
אל החיסכון הכספי מצטרפת גלריה של אפשרויות עיצוביות
והמבוקשת שבהן היא צביעת דלתות מטבח שנקראת "צביעה עתיקה". זו התמחות שמעניקה למטבח מראה אנגלי עתיק במגוון של צבעים וטקסטורות 'כאילו' העץ עצמו עתיק. וכמובן שיש עוד. בעצם, כל סגנון ומראה שתרצו לשוות למטבח – צעיר, תוסס, סולידי, עתיק, מודרני... – או להעניק למטבח תחושה של אור ומרחב, הכל ניתן לעשות בעזרת צבע. לא חייבים להיכנס לתהליך של שיפוץ מטבח או חידוש מטבח מלא. כפי שכבר אמרנו, בהוצאה קטנה אפשר לקבל תוצאה גדולה. גם כשמדובר במטבח עם דלתות פורמייקה. 
 
מה האינטרס שלנו לחסוך לכם כסף?

נכון, המציאות העסקית הישראלית 'חינכה' את כולנו שבעלי מקצוע מנסים "לדחוף...", "למכור...", "להגדיל...". ובתחום שלנו זה מתורגם להחלפת מטבח ישן בחדש גם אם אפשר היה לצמצם עלויות על ידי החלפת דלתות מטבח בלבד, או חידוש מטבחים.
ובכן, אנחנו שמחים להימנות על הצד ההגון של בעלי המקצוע שפועל על פי יושרה, הגינות וטובת הלקוח. אז מה אם נרוויח פחות כסף, לנו חשוב יותר להרוויח לקוחות מרוצים (זה משהו שאין לו מחיר).
 
ובשורה התחתונה?

דיברנו על צביעת דלתות מטבח כאפשרות מצויינת לשנות מראה, סגנון, אוירה, טקסטורה כמו גם חידוש מטבח במינימום עלות ומכסימום תוצאה. אגב, זו לא רק התוצאה שתמגנט אתכם למטבח החדש – אלה הם גם המחמאות של החברים מה"מטבח החדש" שלכם.
קראו לנו. זה לא עולה לכם שקל ולא כרוך בשום התחייבות מבחינתכם. הרי אין כמו היכרות אישית כדי לקבל החלטה בידי מי אתם מפקידים את המלאכה.


מאמרים מומלצים
  צביעת דלתות מטבח
 
 
לחידוש מטבחים, שיפוץ מטבחים, צביעת דלתות מטבח
 התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

טלפון - 03-7562425
או 
במייל
 
New-kitchen
(ניו קיטשן)
זה כל מה שנדרש לשדרג את המטבח לחדש
 
 
אפיון אתר                                                                                                                                                                     כתיבה  שיווקית וקופירייטינג - הברנש
;