שיפוץ מטבח - פורמייקה | פולימר
דף הבית >> חידוש מטבחים >> פורמייקה | פולימר
 
 
 

דלתות פורמייקה למטבח 
עולם חדש של עיצובים, צבעים ומרקמים שעושים במטבח פלאים

דלתות פורמייקה למטבח

אתם מוכנים? כי אנחנו הולכים לפתוח בפניכם עולם חדש ומפתיע של עיצובים, צבעים ומרקמים במסגרת חידוש מטבחים. דלתות פורמייקה לארונות המטבח זה לא מה שהיה פעם. ממש לא.  הפורמייקה מציע היום גלריה מדהימה של אפשרויות עיצוב כפי שלא היה מעולם. ואגב, עוד לא דיברנו על ה"טרנד" החדש – "פורמייקה דיגיטלית". אבל רגע לפני שנגלה לכם במה המדובר, הנה כמה יתרונות שכדאי לכם לנצל ע"י החלפת דלתות מטבח בדלתות פורמייקה:  
   
  חיסכון כספי
 
בעצם, חיסכון כפול. דלתות פורמייקה כחומר גלם עולות פחות מחומריםאחרים כמו עץ, וגם: המחירים שלנו נמוכים משמעותית מהמקובל בשוק!  
  איכות גבוהה
 
אנחנו עושים שימוש רק בחומרי גלם איכותיים המגיעים מיצרנים מובילים בארץ ובעולם (איטליה, ארה"ב...) ומתוקף כך האחריות היא ארוכת טווח  
  רק מקצוענים
 
את צוותי העבודה מאיישים רק בעלי מקצוע מעולים, מנוסים ו... אחראיים.  
  ביצוע מושלם
 
אחד היתרונות הבולטים של דלתות פורמייקה למטבח הוא עמידות לשריטות, שחיקה, חומרי ניקיון, כימיקלים וכתמים. והמשמעות היא: מראה חדש לאורך זמן וניקיון ביתר קלות.  
  חיסכון "ירוק"
 
ולא פחות חשוב: אנחנו מקפידים על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה  
   
   
   
   
רוצים לראות לאיזה תוצאות מדהימות ניתן להגיע וכמה כסף
אפשר לחסוך ע"י החלפת דלתות מטבח בדלתות פורמייקה?
התקשרו אלינו ונשמח לבוא, להציג ולהמחיש.
אם נוח לכם
יותר השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון - 03-7562425
או 
במייל
 
 


 
 
מטבח חדש יקר לכם?
איך שלא תקראו לזה
New Kitchen  באנגלית
ניו קיטשן בעברית
תקבלו את אותה תוצאה
ב-1/3 הוצאה

03-7562425
 
 
 
 
   
 
 
 
 
דלתות פורמייקה למטבח
 
 

 
 
 
 

דלתות פורמייקה – עולם חדש במטבח
התפיסה הרווחת בכל הקשור לדלתות פורמייקה היא זיכרון עתיק של המטבחים של פעם
עם מגוון הצבעים המצומצם ושילובי צבעים שלא תמיד מתחברים. אבל זה היה פעם. הפורמייקה חוזרת ובגדול כי היא מביאה איתה משב חדש ומרענן של אין ספור גוונים וצבעים ואפילו מרקמים.
כן, מי היה מאמין שפורמייקה יכולה להגיע במרקם של עץ או אפילו עור.
כל אלה פותחים בפניכם גלריה ענקית של אפשרויות שיפוץ מטבחים או חידוש מטבח ע"י החלפת דלתות בלבד. גם חיסכון כספי משמעותי, גם יתרון עיצובי, גם מראה חדש וגם עמידות לאורך זמן. וכמו תמיד, את ההפתעות שומרים לסוף. אז הנה זה בא. פורמייקה דיגיטלית....
 
פורמייקה דיגיטלית? כן בדיוק כך.
הטכנולוגיה בתחום חידוש מטבחים פרצה גבולות וכיום היא מאפשרת לייצר דלתות פורמייקה כאשר עליהן מופיעות תמונות, לוגו חברה, רקעים (רקע נוף למשל) על פי בחירתכם האישית.
כך, כאשר המשרד מתהדר בקונספט עיצובי שעובר כחוט השני בכל משרדיו, חדריו וחלליו – ניתן להעניק למטבח את אותו קונספט באמצעות החלפת דלתות פורמייקה באותם צבעים, צורות, או אפילו הטבעות הלוגו על הדלתות עצמן.
 
ועל פולימר למטבח שמעתם?

כנראה שלא כי זו המילה האחרונה בתחום שיפוץ מטבחים על ידי חידוש דלתות מטבח. מדובר בטכנולוגיה ייחודית וחדשנית לציפוי משטח הדלתות בפולימר. לציפוי הפולימרי מספר יתרונות חשובים: בראש ובראשונה ציפוי פולימר מתאים במיוחד לדלתות בעלות פיתוחים, שקעים, בליטות מאחר והציפוי נעשה בשיטת ואקום. בנוסף, ציפוי פולימר ניחן בעמידות ששומרת על מראה חדש לאורך שנים. כפועל יוצא ניתנת גם אחריות ארוכה במיוחד, מבחר הצבעים רחב ומגוון, הצבע אחיד גם במשטח הדלת וגם בשוליים הפנימיים (קנטים בלע"ז).
 
אז מה היה לנו?
חידוש מטבח על ידי החלפת דלתות מטבח תוך דגש על שני ערוצים שכובשים נתח גדל והולך – דלתות פורמייקה וציפוי פולימרי. וכמובן, חיסכון כספי עצום הן בזכות בחירת חומר הגלם (פורמייקה) ובעיקר בזכות המחירים שלנו – מחירים נמוכים בעשרות אחוזים מהמקובל בתחום חידוש דלתות מטבח. קראו לנו. זה לא עולה לכם שקל ולא כרוך בשום התחייבות מבחינתכם. הרי אין כמו היכרות אישית כדי לקבל החלטה בידי מי אתם מפקידים את המלאכה. 


מאמרים מומלצים
 
 
 
 
לחידוש מטבחים, החלפת דלתות מטבח בדלתות פורמייקה
 התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

טלפון - 03-7562425
או 
במייל
 
New-kitchen
(ניו קיטשן)
זה כל מה שנדרש לשדרג את המטבח לחדש
 
 
 
אפיון אתר                                                                                                                                                                     כתיבה  שיווקית וקופירייטינג - הברנש
;