שיפוץ מטבח - לקוחות ממליצים
דף הבית >> לקוחות ממליצים
 
 

לקוחות ממליציםלפני מספר שנים עברנו מצפון הארץ לבית שכור באחד המושבים שבמרכז.
אנחנו משפחה עם שלושה ילדים בגילאים 9-21. המטבח הוא מרכז חיינו. 
מכיון שהבית שכור, נמנענו משיפוצים רחבים ויקרים. והנה, חלפו לה השנים, אנחנו עוד כאן ונראה שכך יהיה לעוד מספר שנים. ההכרה הזאת הביאה אותנו לתובנה שלמרות שהבית לא שלנו, אנחנו רוצים לשפץ את המטבח.

רצינו מטבח נעים, מואר, נוח, שיכיל את כולנו ואת הפעילות שלנו (אירוחים,חברים, ארוחות חג רבות משתתפים וכ"ו). עם זאת, לא רצינו להיכנס להוצאה כספית גבוהה, להזכירכם, הבית לא שלנו . היה חשוב לנו שמי שיעשה עבורנו את העבודה יבין את מצבנו ואת הלך רוחנו.

כך הגענו ליהודה. שהציע שיפוץ המטבח הקיים, רענונו, חידושו תוך הבנה והכרה בגבולות. 
תוך שבועיים וחצי הורם לנו מטבח שונה, מקצה אל קצה. ממטבח מיושן של שנות השבעים, אפרורי וחנוק, קבלנו מטבח רחב ידיים, מואר, מעוצב בנועם ובחוכמה, מתאים בדיוק לצרכי המשפחה.
יהודה והצוות  היו מקצועיים, נעימים, דייקנים . הקפידו על הפרטים הקטנים, הקשיבו, הביעו דעה וייעצו, כיוונו אותנו ופשוט שינו את חיינו מקצה אל קצה.

מהירות התגובה, העבודה היעילה והנקייה ללא דופי, התוצאה הסופית- מטבח יפיפה בעלות סבירה במינימום זמן, משמחים אותנו כל בוקר מחדש בחודשים האחרונים מאז הסתיים השיפוץ

סיגל ביבר כפר מע"ש

 

 מקרה שהיה.... רק סיימנו שיפוץ בביתנו הקט והכל היה מושלם:
הצבע החדש, הריצוף, הגינות.  עם הזמן- והוא לא היה ארוך, הייתה הרגשה כי משהו חסר בכדי ליצור באמת את מה שכל כך רציתי- בית שכל פינה בו תעלה בי חיוך. ה- מטבח- נכון, אמנם לא מאוד ישן ובאופן יחסי נראה די טוב, אך בינו לבין הבית המחודש אין קשר של הרמוניה ואהבה. מה עושים? כמו כל זוג שסיים שיפוץ-המחשבה להתחיל בבלאגן מחודש ולהוציא כסף שכבר לא היה בנמצא, להרוס מטבח ולבחור ו... אין מצב!! ואז, כאילו משמיים שמעתי על יהודה... חידוש מטבח?? למה לא, קבעתי פגישה, אחריה ידעתי שאנחנו הולכים למהפך שלא ידרוש הרבה- ללא לכלוך,יום וחצי של עבודה ובעיקר- ההוצאה המינימלית לעומת התוצאה המכסימלית. קיבלתי מטבח חדש, מהמם, מואר, איכותי- חלום!!!

יולית קינן  אלפי מנשה

 

 

המטבח שלנו לא נחשב לישן ,העניין הוא שאני מנהלת צהרון וחשוב לי הניקיון , ומבנה החזיתות/דלתות שלי היה מסגרת מעץ מלא, עם חריצים גסים שכל הזמן נאספו בו לכלוכים ואבק.. עמלתי רבות לשמור על הניקיון ופתאום שהגיעה לעיני השמועה (פייסבוק) כי יהודה ואבי מחדשים מטבחים מיד קפצתי על המציאה והחלפתי לדגם שנתן לי גם יופי וגם פרקטיות.

הביצוע היה מהיר, פשוט, מדויק ובמחיר הוגן.. בהזדמנות זו גם חידשתי מכשירים חשמליים והתפנקתי בעיצוב מחודש.

תודה ענקית לnew kitchen  .. ממליצה בחום.

אתי סלח השרון

 
 

 


יום אחד הופיעה אצלי בבית אפרת מNEW KITCHEN    והציעה לי הצעה... החלפת ארונות מטבח ביום אחד !!! נשמע טוב !!! והחלטנו ללכת על זה.


בחברתNEW KITCHEN  עובדים אנשים מדהימים! אנשים רציניים, מהימנים, שאפשר להתייעץ איתם, שעומדים מאחורי המילה שלהם, ישרים והגונים (לא טרוויאלי בימים אלו).

יהודה, אבי, חנן- המון תודה על מטבח מקסים. על עבודה יפה ומדויקת, על תשומת לב לפרטים הקטנים, על מחיר הוגן ועל שרות מושלם.

אתם עשר! כל אחד מכם.
 
ממני באהבה,
רוית תמרקין תכשיטים- כפ"ס.
 
 
 

 

 
לצוות New Kitchen
אבי, יהודה וחנן
 
 
בהערכה רבה ובעונג רב ברצוננו להודות לכם מקרב לב על שיפוץ ושידרוג המטבח בביתנו .
החלפת הדלתות ושידרוג המטבח  שינה לחלוטין את מראה המטבח הקודם  ואתם הצלחתם לחדש לנו מטבח מדהים  ביופיו  וזאת בזכות העבודה האיכותית והמדוייקת , עמידה בלוח הזמנים ומקצועיות ברמה גבוהה ביותר.
כל הכבוד ובהצלחה רבה לכם.
 
תודה מקרב לב,
חני ומומי מסחרי

 

לייעוץ, המלצה, וקבלת טיפים חשובים בנוגע לסוגי מטבחים 
ואפשרויות שיפוץ מטבח התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם


טלפון - 03-7562425
או 
במייל

New-kitchen
(ניו קיטשן)
זה כל מה שנדרש לשדרג את המטבח לחדש
 
 


 
 
מטבח חדש יקר לכם?
איך שלא תקראו לזה
New Kitchen  באנגלית
ניו קיטשן בעברית
תקבלו את אותה תוצאה
ב-1/3 הוצאה
 
 03-7562425
 
 
 
   
 
 
 
   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אפיון אתר                                                                                                                                                                     כתיבה  שיווקית וקופירייטינג - הברנש
;