שיפוץ מטבח - חיפוי קירות פנים
דף הבית >> חיפוי קירות פנים
 
 

חיפוי קירות פנים – שילוב של פרקטיקה ויופי
הטרנד העולמי נכנס אליכם למטבח והוא עושה פלאים.

כשאנחנו אומרים "... והוא עושה פלאים..." אנחנו מתכוונים לכך שחיפוי קירות פנים בכלל וחיפוי קיר מטבח בפרט נותן פתרונות פרקטיים ועיצוביים כאחד ומשום כך הוא זוכה לפופולאריות כל כך גבוהה. גלריית חומרי החיפוי גדולה ומגוונת והיא מאפשרת התאמה לטעמו של כל אחד, לקבלת LOOK&FEEL מיוחדים, להעניק למטבח אופי משלו ולכם... ים של מחמאות.
אחת ההתמחויות שלנו במסגרת עבודות שיפוץ מטבח היא חיפוי קיר מטבח, ולכן, במיוחד בשבילכם ייעדנו את הסקירה הבאה – שווה קריאה.

 
פעם
פעם חיפוי קירות פנים הסתכם בשלושה ערוצים עיקריים: טאפטים,  צביעה עם טקסטורה או טיח עם 'שפריץ'. אבל זה היה פעם – וטוב שכך. מאז, חלפו הרבה מים בירדן ותחום עיצוב הבית התקדם צעד גדול קדימה. מבחר חומרי העבודה מציב כיום גלריה אין סופית כמעט של אפשרויות עיצוב כאשר אחת הפופולאריות שבהן היא  חיפוי קירות הן למטרות יופי ואווירה והן למטרות פרקטיות.
 
כיום
מאחר והאתר כולו עוסק בשיפוץ מטבח על מגוון ערוציו  - שדרוג מטבח או חידוש מטבח - נמקד את הסקירה על חיפוי קירות פנים בחיפוי למטבח. גם כאן אפשר לסקור את הנושא תוך התקדמות על ציר הזמן – פעם והיום.
פעם הכי מקובל היה לחפות את הקירות באריחי קרמיקה למטבח. יתרונותיה הגדולים של הקרמיקה הם:
- בתחום העיצובי – הצבעים, הטקסטורות, הצורות, הגדלים והשילובים בין אלה
- בתחום הפרקטי – אריחי קרמיקה קלים לניקוי ובמיוחד כתמים קשים ונתזי טיגון
היום, אריחי קרמיקה למטבח הם רק אופציה אחת מתוך קשת הרבה יותר רחבה של אפשרויות.
 
פרקטיקה
אם נתמקד לרגע רק בפן הפרקטי של הדברים, אזי, 'להיטים' נוספים כחומרי חיפוי למטבח הם: שיש - והמקובל ביותר הוא להמשיך את השיש שמשמש כמשטח עבודה בצורה אנכית אל קטע הקיר שבין הארונות התחתונים לארונות העליונים.
זכוכית - חומר נוסף שכובש מקום מרכזי הוא הזכוכית. לא בהכרח הזכוכית השקופה או החלבית אלא זכוכית צבעונית או עם דוגמאות ואפילו זכוכית עם הדפסים או בסגנון הויטראז. יתרונם של חומרים אלה הוא כמובן המראה המרשים אבל גם ואולי קודם לכל העובדה שאינם סופחים שמנים וכתנים ואין קלים מהם לניקוי.
 
יופי
כדי להעניק משקל ראוי גם ליופי ולמראה המרשים נסיט את מרכז הכובד אל העיצוב. נפתח בציון העובדה שקיימים במטבח עוד שני סוגי קירות מעבר לאלה שנושאים את ארונות המטבח או צמודים לכיריים. יש את הקירות החיצוניים של מעטפת הבית ויש את הקיר או חצי קיר פנימי שמקשר בין המטבח לסלון/פינת אוכל. זו הזדמנות יוצאת דופן 'להלביש' אותם בחיפוי שיכול לבוא מאבן טבעית לסוגיה, שילוב של אבן ועץ, או כל חומר אחר שמנינו עד כה תוך ניצול מבחר הצבעים והטקסטורות כדי לייצר מוקד עיצובי מרכזי, נותן בון-טון, אוירה, אופי וקסם מיוחד למטבח.
 
אבל...
בגלל העובדה שחיפוי קירות פנים הוא מרכיב עיצובי דומיננטי חייבים להפעיל שיקול דעת בבחירתו ובדגש שמעניקים לו שכן כוחו של עיצוב במינון.  כדי להקל עליכם את המלאכה, נשמח לעמוד לרשותכם במתן עצה טובה, טיפ חשוב ולשתף בניסיון הרב שצברנו בתחום חיפוי קירות מטבח כחלק מעבודות שיפוץ מטבח הרבות שכבר ביצענו. 
 
ועד אז, אם ברצונכם לקבל עוד מידע בתחום חידוש מטבח או חיפוי מטבח הקליקו על כפתורים אלה באתר. התכנים הכתובים שם נועדו בשבילכם.  
 
   
לייעוץ, המלצה, וקבלת טיפים חשובים בנוגע
ל
חיפוי קירות פנים בכלל וחיפוי למטבח
בפרט, 
התקשרו אלינו או השאירו פרטים
ואנחנו נחזור אליכם


טלפון - 03-7560176
או
במייל

New-kitchen

(ניו קיטשן)
זה כל מה שנדרש לשדרג את המטבח לחדש

 
מאמרים מומלצים
 
 
   
   


 
 
מטבח חדש יקר לכם?
איך שלא תקראו לזה
New Kitchen  באנגלית
ניו קיטשן בעברית
תקבלו את אותה תוצאה
ב-1/3 הוצאה

03-7562425
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 

 
 
 
                 
 
 

  
 
 
 
אפיון אתר                                                                                                                                                                     כתיבה  שיווקית וקופירייטינג - הברנש
;