שיפוץ מטבח - חיפוי מטבח
דף הבית >> שדרוג מטבחים >> חיפוי מטבח
 
 

חיפוי מטבח 
גם מרכיב עיצובי רב גוני וגם בעל תרומה פונקציונלית משמעותית

חיפוי מטבח

תארו לעצמכם שהייתם צובעים את המכונית בצבע חדש ושונה. כל מי שהיה רואה היה אומר: "מכונית חדשה? שיחקתם אותה". אותן מחמאות תקבלו למראה חיפוי מטבח חדש. רק שבמקרה הזה, מעבר לשינוי העיצובי יש גם תרומה פונקציונלית. כך למשל, חיפוי זכוכית למטבח, מציע לכם בצד מבחר אפשרויות העיצוב, הצבע והצורה גם הגנה על קירות המטבח וגם הקלה משמעותית בעת ניקיון שאריות הטיגון, הרטבים וכתמים. לכן, אל תמהרו להחליף מטבח ישן בחדש, פנו אלינו קודם לקבלת ייעוץ. מפתיע כמה עוד יתרונות אנחנו יכולים להציע:  
   
  חיסכון כספי
 
בעצם, חיסכון כפול. גם בחומרי הגלם וגם בעלות העבודה. כן, המחירים שלנו נמוכים משמעותית מהמקובל בשוק!  
  איכות גבוהה
 
אנחנו עושים שימוש רק בחומרי גלם איכותיים המגיעים מיצרנים מוביליםבארץ ובעולם, ומקפידים על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה  
  רק מקצוענים
 
את צוותי העבודה מאיישים רק בעלי מקצוע מעולים, מנוסים ו... אחראיים.  
  חיסכון "ירוק"
 
אם ביצוע חיפוי מטבח הוא חלק מעבודות שדרוג מטבח לא תצטרכו לטרוח ולחפש בעלי מקצוע. אנחנו נעשה  הכול: חידוש ארונות מטבח, אינסטלציה, שמל, סניטציה, צבע.  
   
   

רוצים לראות לאיזה תוצאות מדהימות ניתן להגיע וכמה כסף
אפשר לחסוך ע"י חיפוי מטבח? התקשרו אלינו ונשמח לבוא,
 להציג ולהמחיש, לתת לכם טיפים חשובים.
אם נוח לכם יותר השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:
 
טלפון - 03-7562425
או 
במייל
 
 


 
 
מטבח חדש יקר לכם?
איך שלא תקראו לזה
New Kitchen  באנגלית
ניו קיטשן בעברית
תקבלו את אותה תוצאה
ב-1/3 הוצאה

03-7562425
 
 
 
 
   
 
 
 
 
עובדים על חיפוי מטבח
 
 

 
 
 
     
אז מה זה בעצם חיפוי מטבח?
פשוט, משטחי הקירות שבין הארונות העליונים לתחתונים, השיש, משטח של אי למטבח, קירות המטבח החשופים... כל אלה ועוד הינם משטחים שניתן לנצל למטרות עיצוביות, חידוש מראה המטבח ע"י חיפוי במגוון רחב של חומרים. במקביל, מגוון רחש של חומרי חיפוי מטבח מסייעים להגנה מפני רטיבות, נזקי אדים וכתמים. הנה כמה מסוגי החיפוי הנפוצים:
 
חיפוי קיר מטבח
זהו הלב של הבית גם אם אינכם מאסטר-שפים. מאחר והמטבח הוא האיזור ה"עסוק" ביותר בבית הוא גם זה שדורש חידוש לעיתים קרובות יותר. הן בגלל השחיקה הגבוהה (אדים, מים, חומרי ניקוי, כתמי טיגון...) והן בגלל הצורך של הנשמה לרענון וחידוש. קירות המטבח, הם בעצם "הבד הגולמי" עליו ניתן לצייר בכל פעם תמונה חדשה כדי לשנות או להעניק אופי, אווירה, LOOK ו-FEEL חדשים. ואין כמו מבחר והיצע חומרי חיפוי מטבחים שיש כיום כדי להשיג מטרות אלה.
 
אריחי קרמיקה למטבח
החומר הכי נפוץ ומבוקש לציפוי קירות המטבח. ברוב המקרים במשטח שמפריד בין הארונות העליונים לתחתונים ומעל לכיורים. אריחים למטבח מגיעים בשלל טקסטורות, גוונים, צבעים ושילובים עיצוביים אשר פותחים בפניכם עולם חדש של אפשרויות. הכל לפי הטעם, האופי והאוירה שברצונכם להעניק למטבח.
 
חיפוי זכוכית למטבחגם גלריה עצומה של עיצובים (הרי לא כל זכוכית היא שקופה או חלבית), גם הגנה על הקירות מפני רטיבות וכתמים שקשה להוריד, וגם הקלה משמעותית בעת הצורך לנקות כתמי שומן, רטבים, שאריות מזון, אדי בישול... שתמיד מוצאים את דרכם להתנחלות בקירות שקשה להוריד. זכוכית החיפוי יכולה להיות צבעונית, שילוב של צבעוני ושקוף (או חלבי), צורות מרמת המופשט ועד לאמנות.
 
חיפוי שיש למטבח
מי קבע ששיש נועד רק כמשטח עבודה במטבח? ולמה לא לשלב את השיש כחלק מחומרי החיפוי לקירות המטבח במקום קרמיקה. גם אלמנט עיצובי מרשים, גם קל לניקוי אפילו את הכתמים הכי קשים וגם מבחר עצום של שילובי חומר צורה וצבע שפותחים בפניכם אפשרויות חידוש מטבח מבלי לעשות מהפיכות שעולות הון תועפות.

ויש עוד פינה אחת קטנה שאנחנו צריכים לסגור
התהדרנו בעלויות נמוכה מהמקובל בשוק, בשימוש בחומרי הגלם המשובחים, בצוותי עבודה מקצועיים... ובשורה התחתונה להביא לכם לחיסכון כספי בעשרות אחוזים מהמקובל בתחום חידוש או שדרוג מטבחים בכלל ועבודות איך זה יתכן? פשוט, אנחנו מעדיפים להרוויח פחות כסף ויותר לקוחות מרוצים וממליצים. קראו לנו. זה לא עולה לכם שקל ולא כרוך בשום התחייבות מבחינתכם. הרי אין כמו היכרות אישית כדי לקבל החלטה בידי מי אתם מפקידים את המלאכה.


מאמרים מומלצים
 
חיפוי קיר למטבח 
חיפוי שיש למטבח

 
לחידוש מטבחים, חיפוי מטבח, חידוש ארונות מטבח 
התקשרו אלינו או השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

טלפון - 03-7562425
או 
במייל
 
New-kitchen
(ניו קיטשן)
זה כל מה שנדרש לשדרג את המטבח לחדש
 
 
 
אפיון אתר                                                                                                                                                                     כתיבה  שיווקית וקופירייטינג - הברנש
;